Štýrský Dýňový olej P.G.I. získal už 21 krát v řadě ocenění za kvalitu, chuť, ingredience a prezentaci. Vysoká kvalita zpracování spolu s tmavě zeleným odstínem a ořechovou chutí z něj dělají kulinářský zázrak.

Stejně jako všechny rostlinné oleje nemá ani dýňový olej žádný cholesterol. Je bohatý na mononenasycené a více nenasycené mastné kyseliny a vitamin E. Obsahuje také minerály a sekundární rostlinné složky. Množství ocenění potvrzuje vysoký standard kvality našich produktů a dává záruku našim zákazníkům.

Hamlitsch logo

100% ZÁVAZEK – 100% úspěch

Vysoký standard kvality je základem vaší spokojenosti. Do výroby dáváme naprosté maximum, abychom zajistili nejlepší kvalitu produktů a splnili požadavky a přání zákazníků. Naši zaměstnanci vynakládají veškeré úsilí, aby pružně reagovali na vaše potřeby v co nejkratší době.

Samozřejmě je pro nás důležité, aby se našim dodavatelům dostávalo vhodných podmínek pro pěstování. Stavíme na férové spolupráci s našimi zemědělci, zaměstnanci i zákazníky. Pečujeme o vztahy a pečlivě si hlídáme jak kvalitu jednotlivých surovin tak výsledný produkt.

NEJVYŠŠÍ KVALITA s tradicí

Historie produktů se datuje k roku 1928 kdy ve firmě Richard Praßl sestavili mimořádně moderní hydraulický lis na olej. O téměř padesát let později koupila firmu rodina Hamlitsch a pokračovala v budování vynikající pověsti. Kvalita získaných surovin, péče při zpracování a výborná chuť jsou faktory, které zaručují úspěch společnosti i dnes. Kombinace tradice, znalostí získaných za 90 let fungování a moderních technologií zaručují firmě vysoký standard kvality a kvalitní produkty.